facebook instagram
Sevgili Bodrum Buluşmaları
  • Anne&Çocuk Çini Atölyesi
   10.07.2017

   Bu sefer çocukların şen kahkahasıyla doldurduk atölyemizi. Anneler çocuklarıyla birlikte çininin inceliklerini öğrendi. Rengarenk tabaklar boyadı!

  • Yaza Merhaba Partisi
   03.06.2017

   Bir türlü gelmek bilmeyen yazı Sevgili Bodrum takipçileri ile birlikte çağırdık. Hotel No 20’nin havuz başında Karşı Köşe’nin mükemmel sofrası eşliğinde eğlendik.

  • Mum Yapım Atölyesi
   30.05.2017

   Sürülebilir mumlar üreten Marbling Bodrum markasının yaratıcısı Ebru Piroğlu Durgut ile yine bol katılımcılı bir atölye gerçekleştirdik. 27 37’nin bahçesine yayıldık, nefis mumlar yaptık.

  • Başka Pazar
   21.05.2017

   Katip Bodrum’un bahçesini bu sefer de bir gün boyu aktivitesi için işgal ettik. Bodrumlu tasarımcıların standları kuruldu, çocuklar için alanlar oluşturuldu, barbekü yapıldı, yenilip içildi! Tam bize göre, mini festival tadında, şahane bir pazar oldu!

  • Çini Atölyesi
   18-19.04.2017

   Daha önce röportaj yapıp çok sevdiğimiz Nehir ve Güneş’le takipçilerimizi bir çini atölyesinde buluşturduk. Atölye kontenjanı 8 kişi ile sınırlı olunca, yoğun talepten ötürü bir sonraki güne de atölye açmak zorunda kaldık. 2 günlük çini boyama atölyelerinde yine yaratıcı işler çıktı ortaya.

  • Amigurumi Fare Atölyesi
   14.03.2017

   Amigurumi Tasarımcısı Seda Kaya önderliğinde yürüttüğümüz fare atölyesinde ilgi alanları benzer katılımcılarla çok keyifli bir gün geçirdik. Bu kez ev sahibi Rüzgarlı Bahçe idi. Gün sonunda birer tatlı fare ve çokça yeni dost tanıyarak evlerimize döndük.

  • Bodrum’a Değer Katan Kadınlar
   08.03.2017

   8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde Palmarina Bodrum’daydık. Bodrum’a değer katan 5 girişimci kadının hikayesini katılımcılarla paylaştık. Moderatörlüğünü üstlendiğimiz etkinlik, sohbetin ardından soru-cevaplarla devam etti. Mandala atölyesi ise yoğun ilgi gördü.

  • Derin Bir Nefes Al ve Zayıfla
   27.01.2017

   "Nefes Terapisinde Kilo Kontrolü" temalı buluşmamızda; doğru nefes almanın hayati öneminin tekrar farkına vardık. İştah kesen nefes teknikleri ve kokuları öğrendik. Bu özel atölyeyi Nefes Koçu Burçin Özdemir ve Diyetisyen Ebru Piroğlu Durgut hazırladı.

  • Kendi Waldorf Bebeğini Yap
   26.12.2016

   "Sevgili Bodrum Buluşmaları” devam ediyor… Bu kez Waldorf Bebek Tasarımcısı Nesrin Spira ile birlikteydik. Dünya güzeli bez bebekler yapmayı öğrendik. Sohbetimiz ve neşemiz gün boyunca eksilmedi!

  • Oyun Sırası Ebeveynlerde
   07.12.2016

   "Sevgili Bodrum Buluşmaları" kapsamında ilk etkinliğimizi Psikolog Özge Çivci ile yaptık. Masal Mekan’ın sıcak ortamında buluştuk ve anne&babalarla oyun oynayıp kendimizi çocuklarımızın yerine koyduk.

  • 1. Yaş Günü Partisi
   26.11.2016

   Basit bir fikrin, sadece 1 sene içinde serpilip büyümesi ve birkaç kişiden çıkıp binlerce kişiye ulaşması şerefine yine bir araya geldik. Bu kez ev sahibi Bitez’in yenisi Masal Mekan oldu. Soğuğa aldırmadık, yedik, içtik, eğlendik!

  • Tanışma Partisi
   08.10.2016

   Sevgili Bodrum’a bu tarihe kadar röportaj vermiş herkesle Kâtip Cocktail Bar’ın muazzam atmosferinde buluştuk. Şef Ayça Aras’ın leziz kokteyllerinden tadarken birbirimizi daha yakından tanıma fırsatı elde ettik.  • SunSplash Festival
   09-11.09.2016

   Festival alanında yerimizi aldık. Katılımcılarla bol bol sohbet edip, sitemizi tanıtma şansı yakaladık. Grafik tasarımcı Kürşat Ünsal’ın Sevgili Bodrum’a özel olarak tasarladığı Bodrum haritası ve Bodrum kartpostalları ilgi odağı oldu.

Konuk Yazarlar
Çini Mürekkebi // Pelin Çini
Yukarı Çık